Alacatı,Efes,Meryem Ana ve Pamukkale Turu

DETAYLI BİLGİ

Turun Adı: Alacatı,Efes,Meryem Ana ve Pamukkale Turu
Turun Fiyatı: 350₺
Tur Tarihi:
Kapasitesi: 46
Taksit: T.finans Katılım Bankası Vade farksız 5 Taksit
Konaklama: 1 Gece 2 Gün


 yer şimgesi png ile ilgili görsel sonucuMerter Metro İstasyonu Otoparkından

 yer şimgesi png ile ilgili görsel sonucuŞişli Evlendirme Dairesi Otoparkından

 yer şimgesi png ile ilgili görsel sonucuZeynep Kamil Açık Oto Pazarı Parkından (volley hotel karşısı )

 yer şimgesi png ile ilgili görsel sonucuKocaeli Eski Perşembe Pazarı

 yer şimgesi png ile ilgili görsel sonucuSakarya Kent Meydanı

1.Gün:  İzmir’‘e vardıktan sonra Saat Kulesi ve Konak Sahil Meydanı geziyoruz. Serbest zamanın ardından Alaçatı’‘ya doğru hareket ediyoruz.  Alaçatı’‘nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’‘nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Selçuk’‘a hareket ediyoruz. Selçuk İsa Bey’‘i Camiisi’‘ni ziyaret ettikten sonra diğer noktamız Efes Antik Kenti (Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Herakles Kapısı, Trojan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Skolastik Hamamlar, Gymnasion, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli kaldırım)  ve Meryem Ana Evi gezileri yapılacaktır. Sonrasında akşam yemeği ve konaklama için Denizli’‘ye geçiyoruz. ( Grand Denizli, Esin Otel vb.) 2.Gün: Otelde Sabah kahvaltımızın ardından  Pamukkale’‘ye hareket ediyoruz. Pamukkale Travertenleri  bembeyaz görünümüyle bizleri karşılıyor. Gezimize  kutsal şehir olarak bilinen Hierapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Antik şehrin içerinde bulunan Apollon Tapınağı, Gymnasium, Çin Delikleri, Sütunlu Yol, Antik Tiyatro, Nekropol’‘ ü gördükten sonra Traverten ve Kleopatra havuzunda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra turumuzu tamamlayıp Kocaeli’‘ye dönüş için yola çıkıyoruz.  Ücrete Dahil Olan Hizmetler                           *  Lüks Otobüsler İle Ulaşım                                       * Turatolyesi.com  Güvencesi                                                 * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti                                                                                                  * Turatolyesi.com  Otobüs İçi İkramları                                                 * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası* Ek Hizmet Bedelleri*1 Gece yarım pansiyon konaklama*Otelde alınacak sabah ve akşam yemekleri  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler*  Tüm Öğlen Yemekleri                              *  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler*  Tüm Özel Harcamalar       *  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar*  Müze Giriş Ücretleri

Genel Şartlar

Tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 3 gece 4 gündür. Otel konaklaması 3 gece4 gündür. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 10 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı UKBA Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda UKBA Turizm, iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Konaklamalı turlarımızda tur tarihinden 7 gün öncesi iptallerde tutarın tamamı iade edilir,son bir hafta içerisinde ödemelerde ulaşım bedeli iade edilmemektedir.Günübirlik turlarda 72 saat kala yaşanan iptallerde ödemenin tamamı iade edilir.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Notlar
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden UKBA Turizm  sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Ukba turizm’in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.

NOT: Yoğun dönemler otellerde sıkışıklık olmasından dolayı aynı standartlarda yada bir üst kategoride oteller ile değişiklik yapılabilmektedir.

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.

Mola Yerleri,
Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri

1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Ukba tur  ya da Ukba tur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulundurularak yapılır. Rehber, kaptan, otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. Mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.

Hizmet Bedeli ve Kapsamı

Tur ücretimize müze kart dahil değildir. Müze girişleri misafirlerimize aittir.

UKBA Turizm Tatil Sigortası

Ukbatur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz: 

ANA TEMİNATLAR 
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı.1.000 EUR, muafiyet 50 EUR 
Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları.Sınırsız 
Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet.5.000 EUR 
Terör sonucu yaralanma.1.000 EUR 
Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil.Sınırsız 
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati.Sınırsız 
EK TEMİNATLAR 
Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi.Sınırsız Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması.100 EUR Günlük Max 4 Gün Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati.Sınırsız Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli.Sınırsız Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi.Sınırsız

Ücrete Dâhil Olanlar

Satın aldığınız turu Zorunlu Seyahat Sigortası Poliçesi ile güven altına alıyoruz..


Neoplan, Mercedes Tourismo veya Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı. Otobüslerde cep telefonu kullanılmaz.

.

 

Diğer Turlarımız